Movies
Ratings
708
The Shape of WaterRated ★ 3.5
The PostRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.5
V.I.P.Rated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5