Movies
Ratings
168
A Cruel AttendanceRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
ChawRated ★ 2.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 1.0
The Divine WeaponRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5