Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 1.5
InterstellarRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Over the RainbowRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 1.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 2.5