Movies
Ratings
339
About TimeRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 1.5
Man of SteelRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5