Movies
Ratings
662 Top Gun: MaverickRated ★ 4.5 Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
 DunkirkRated ★ 4.5 DunkirkRated ★ 4.5
 tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5 tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5
 Uncut GemsRated ★ 4.0 Uncut GemsRated ★ 4.0
 The Old GuardRated ★ 4.5 The Old GuardRated ★ 4.5
 1917Rated ★ 4.0 1917Rated ★ 4.0
 Little WomenRated ★ 4.5 Little WomenRated ★ 4.5
 Ford v FerrariRated ★ 3.5 Ford v FerrariRated ★ 3.5
 GlassRated ★ 3.5 GlassRated ★ 3.5
 The DepartedRated ★ 3.5 The DepartedRated ★ 3.5
 Hunter KillerRated ★ 4.0 Hunter KillerRated ★ 4.0
 6 UndergroundRated ★ 3.5 6 UndergroundRated ★ 3.5
 DemolitionRated ★ 3.5 DemolitionRated ★ 3.5
 Crazy RomanceRated ★ 2.5 Crazy RomanceRated ★ 2.5
 JokerRated ★ 4.5 JokerRated ★ 4.5
 Nick: Off DutyRated ★ 2.5 Nick: Off DutyRated ★ 2.5
 Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5 Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
 Ad AstraRated ★ 4.5 Ad AstraRated ★ 4.5
 MoanaRated ★ 4.0 MoanaRated ★ 4.0
 PolarRated ★ 3.0 PolarRated ★ 3.0