Titles you rated
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.0
BorderRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
MinariRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0