Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 2.0
Steel RainRated ★ 2.0
SullyRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 1.0
Frozen IIRated ★ 1.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 1.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 1.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 1.0
Incredibles 2Rated ★ 1.5
TenetRated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Gerald's GameRated ★ 3.5
SpectralRated ★ 3.0
Blame!Rated ★ 2.0
The SandRated ★ 0.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5