Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0