Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0