Titles you rated
The FriendsRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
Gosho Aoyama's Collection of Short StoriesRated ★ 4.5
All We Imagine As LightRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Solitary GourmetRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.5
1st KissRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Turning RedRated ★ 5.0
Paddington in PeruRated ★ 3.5