Series
Ratings
216
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Mr. Housekeeper, Mitazono Season 7Rated ★ 3.5
Koisenu FutariRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 3.0
Slow TrainRated ★ 4.0
Grand Maison Tokyo SpecialRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Gilmore Girls: A Year in the LifeRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Jyu-Oh-SeiRated ★ 2.5
Warau MatryoshkaRated ★ 2.5
Sukiyaki, tonight.Rated ★ 4.0- すいかRated ★ 5.0