Series
Ratings
23
Breaking BadRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.0- DexterRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
HeroesRated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0