Movies
Ratings
336
Batman BeginsRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
BraveRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Traces of LoveRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.0