Series
Ratings
115
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
All About My MomRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 2.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 1.5
Prince HoursRated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Merry Go RoundRated ★ 3.0- Korean Ghost Stories-Agaya CheongsangajaRated ★ 2.0
- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
- Fairy CommiRated ★ 3.5
- Korean Ghost Stories-OgudoryeongRated ★ 3.0