Titles you rated
Die HardRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
We Were SoldiersRated ★ 5.0
Tears of the SunRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.0
42Rated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
StealthRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 4.0