Movies
Ratings
97
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.0- Almost CheRated ★ 4.0
BlindRated ★ 5.0
Rough PlayRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 5.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
MinionsRated ★ 5.0
Killer ToonRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 5.0
Happiness for SaleRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 4.5
Romantic DebtorsRated ★ 4.5
MontageRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0