Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
The House of UsRated ★ 3.5
Faces PlacesRated ★ 4.5
WeekendsRated ★ 3.5
Land and FreedomRated ★ 3.5
The Angels ShareRated ★ 3.5
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
CarnageRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
InsomniaRated ★ 3.0