Titles you rated
Man UpRated ★ 3.5
A Castle for ChristmasRated ★ 2.0
Jingle Bell HeistRated ★ 1.5- The CureRated ★ 3.0
Journey to the Christmas StarRated ★ 2.5
BogusRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.5
Two Night StandRated ★ 2.5
NoelleRated ★ 2.5
A Simple FavorRated ★ 3.0
That ChristmasRated ★ 3.0
Petite MamanRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 2.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Secondhand LionsRated ★ 3.0
The Adam ProjectRated ★ 2.5- One WinRated ★ 2.5
IntrusionRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0