Titles you rated
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.5
Portrait of a BeautyRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0