Series
Ratings
48
SuitsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
Ode to Joy Season 2Rated ★ 4.0
Ode to Joy Season 1Rated ★ 4.0
ChosenRated ★ 3.5
ArgonRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
Lunch QueenRated ★ 4.0
The Outstanding WomanRated ★ 3.0
GypsyRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Master of NoneRated ★ 3.5