Movies
Ratings
575
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Bones & AllRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5