Titles you rated
The Day of the JackalRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Ms. MarvelRated ★ 3.0
HarlotsRated ★ 3.5
The ActRated ★ 4.0
Temptation IslandRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 3.5