Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The DefectsRated ★ 3.5
Head Over HeelsRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 1.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Pegasus MarketRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 1.5
Family PlanRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 2.0