Series
Ratings
48
9 End 2 OutsRated ★ 4.0- Lotus Flower FairyRated ★ 4.0
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.5
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.5
A New LeafRated ★ 2.0- Loving YouRated ★ 3.0
A Love To KillRated ★ 3.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
He Who Can't MarryRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0