Titles you rated
The Suicide ForecastRated ★ 2.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Spectacular NowRated ★ 4.0- The StoneRated ★ 2.5
End of WatchRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Crying FistRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 3.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 3.5
HallelujahRated ★ 2.0
WimbledonRated ★ 2.0
Yellow ElephantRated ★ 2.5