Titles you rated
Sing StreetRated ★ 3.5
Open Your EyesRated ★ 4.5
ExitRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Fourth PlaceRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Toni ErdmannRated ★ 3.0