Titles you rated
AliensRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5
Liar LiarRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 5.0
xXxRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
TaxiRated ★ 5.0
FantasiaRated ★ 5.0
Rocky VRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 5.0
RushRated ★ 5.0
Deep Blue SeaRated ★ 4.5
The Expendables 2Rated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 5.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 5.0