Titles you rated
- HallanRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.0- After MidnightRated ★ 3.5
- HideawayRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Left-Handed GirlRated ★ 2.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Dead to RightsRated ★ 3.5
Leaving MomRated ★ 1.5
BabygirlRated ★ 2.0
The Woman in the White CarRated ★ 3.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Good BoyRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
MahjongRated ★ 2.0