Series
Ratings
66
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
All InRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Love and AnarchyRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.5- ShamelessRated ★ 3.0
ShamelessRated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Replay: The Moment When It Starts AgainRated ★ 2.5