Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Wood Job!Rated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Fallen AngelsRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Baki Hanma VS Kengan AshuraRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0