Titles you rated
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0