Titles you rated
The MartianRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 3.0
Despite EverythingRated ★ 2.0
Bomb ScaredRated ★ 3.0
Sunday s Illness La enfermedad del domingoRated ★ 5.0
The Tree of BloodRated ★ 5.0
Damien: Omen IIRated ★ 3.5
Joe's ApartmentRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0
Black MoneyRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0