Titles you rated
I Am LegendRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 3.5
The Purge: AnarchyRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
S.W.A.T.Rated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 3.5
Dachimawa LeeRated ★ 4.0
Armour of GodRated ★ 3.5
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
JunoRated ★ 3.5
Bloody ReunionRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 3.5
The Guard PostRated ★ 3.0
Taxi 2Rated ★ 2.5
Wrath of the TitansRated ★ 3.5