Titles you rated
A Star Is BornRated ★ 3.0
SuspiriaRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Lucky Chan-silRated ★ 3.0
A Street Cat Named BobRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 4.0
JoséeRated ★ 3.0
SinkholeRated ★ 1.0
Voice of SilenceRated ★ 3.5
The Third MurderRated ★ 4.0
The Senior ClassRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 3.5