Series
Ratings
89
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5- Ikinari! Ougon DensetsuRated ★ 3.5