Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.0