Movies
Ratings
532
Finding DoryRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.5
HushRated ★ 3.0
CallRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
HalloweenRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 5.0
The Half of ItRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5
Eyes on Me: The MovieRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 3.5
Soul MateRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0