Series
Ratings
78
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0- SkinsRated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.5
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 3.5
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5