Series
Ratings
20
ERASEDRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0