Titles you rated
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Definitely, MaybeRated ★ 3.0
Wicker ParkRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 2.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 3.5
Don JonRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0