Series
Ratings
67
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
Melody of LoveRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 1.5
Master of StudyRated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Ugly AlertRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.5
WATER BOYSRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.5
The Story of Yamada TaroRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
Princess HoursRated ★ 2.5