Titles you rated
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 3.0
Nonstop 5Rated ★ 4.0
NonstopRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 2.5
RememberRated ★ 2.0
Nonstop 1Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5- Loving YouRated ★ 4.0
Jang Hee BinRated ★ 3.5