Series
Ratings
182
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Swallow the SunRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Green RoseRated ★ 3.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 3.5
Temptation of an AngelRated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.5
Big ManRated ★ 4.0
SnowmanRated ★ 4.0- Loving YouRated ★ 3.5
- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0
Pots of GoldRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 3.0- DamoRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0