Movies
Ratings
139
HopeRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0