Titles you rated
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Two Night StandRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
RageRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
Me and Earl and the Dying GirlRated ★ 5.0
The Way He LooksRated ★ 5.0
Land of MineRated ★ 4.5
I Am LoveRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 3.5
DriveRated ★ 4.0