Titles you rated
The FallRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Family TiesRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
The Big BlueRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 3.5
Rear WindowRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The BirdsRated ★ 4.5
High FidelityRated ★ 4.5