Movies
Ratings
1003
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 2.5
RoundersRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.0
Dragon Tiger GateRated ★ 3.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 1.5
Goodbye MomRated ★ 3.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
Sky HighRated ★ 2.0
SurrogatesRated ★ 3.0
Foxy FestivalRated ★ 3.0
The Road to El DoradoRated ★ 3.0
Scary Movie 2Rated ★ 2.5
The RingRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 2.5
HugoRated ★ 3.0
The GuardianRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 5.0