Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 1.5
WonderRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
The ClosetRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 2.5
GlassRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0