Movies
Ratings
421
CocoRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Ghostbusters AfterlifeRated ★ 0.5
Worst WomanRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0