Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.0
Copying BeethovenRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0
Due DateRated ★ 3.0
Seven SamuraiRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
The Guard PostRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 1.0
SicarioRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.0